Odrabiając zaległości.

2009-04-20

Po kolejnym, tygodniu posuchy moje artystyczne ja doszło do władzy. W efekcie spłodzę trochę poczytnych zdań. Na dobry początek dobra ściema, nie miałem czasu napisać nic co by mnie satysfakcjonowało stąd pustki.

A tak serio, początkowo myślałem sobie, mam czas napiszę jutro. Piękna zasada „Co masz zrobić dziś, zrób jutro. Będziesz mieć dzień wolny” wyrwała mi dwa tygodnie ,a później zapaść twórcza i naprawdę było co robić.

Na szczęście jest ratunek, w dodatku sam na to wpadłem. Jako leń postanowiłem publicznie zobowiązać się do uzupełnienia zaległości. Co następuje, do końca tygodnia będzie można zapoznać się z faktami z mojego bujnego życia obejmującymi czas do końca sierpnia 2008. W kolejnych tygodniach pojawi się duże co nieco o sezonie jesień/zima kiedy to działo się od groma. Do 14 maja natomiast będzie wiadomo co zajęło mój czas ostatnio.

I tyle z planów oficjalnych może coś wpadnie mi jeszcze do głowy ale będzie miało status niespodzianki.

Pewnie coś mniej artystycznie niż można by się spodziewać? Artysta dopiero zacznie, zanim jednak to co powstanie wypłynie będzie trzeba oderwać kartkę z kalendarza.

To mówiłem Ja i mój wskazujący 21:34 zegarek.

Dodaj komentarz:

Obrazek Weryfikujacy

Ostatnie wpisy

Sponsorzy i patronaty:

Copyright © OcalicMarzenia.pl
Projekt i wykonanie: rzmota.com