Marzenia, marzenia, marzenia...

2009-04-21

Nazwa niby banalna a interpretacji bez liku.

Pora zdradzić moją. Jak zapewne każdy miałem wiele marzeń, część się ziściła, niektóre skorygowało życie, a jeszcze inne wiszą w próżni. W próżni mojego umysłu, jako przyziemny człek nigdy nie myślałem o ratowaniu świata, co najwyżej o ratowaniu jednostek.

Co to ma do tematu? Taki podkład zanim się uzewnętrznię.

Na przestrzeni lat z marzeń o pięknych samochodzikach, górze pieniądzorów, skrzydłach umożliwiających lot i innych dupereli wyklarowały się marzenia nastolatka. Nadal przeogromnie poważne i ambitne. A to np. „a żeby na szkołę spadł meteoryt”, większa góra pieniądzorów, superhiper komputer. Nic ale to nic sensownego i wartego więcej uwagi.

Z początkiem liceum marzenia osiągnęły w końcu sensowny pułap, nie ukrywam wciąż chciałem być wiecznie piękny i bogaty. Lecz do zestawu dołączyły również takie które łączyły się z WOPR i ogólnie pojętą sferą społeczną.

Przechodząc wreszcie do sedna. Wypadek dość pokręcił moje plany, sprawy oczywiste powędrowały do puli marzeń, część marzeń odsunęło się w czasie, inne niemal prysły. I chyba od tych ostatnich ta nazwa strony i całej akcji.

Zaczynając od nowinek, po wypadku zacząłem marzyć o osiągnięciu samodzielności (teraz jestem parę kroków od niej ale to jeszcze nie to). Powróciło dziecięce marzenie o skrzydłach zmotywowane wszechobecnymi schodami i dziurami w chodnikach.

Do uciekających w czasie zaliczyć trzeba by studia, to jednak mój świadomy wybór. No i może jakieś osiągnięcia sportowe, te jednak poza niektórymi to kwestia kasy i sprzętu.

Na stałe z listy moich marzeń zniknęło bogactwo, bo teraz wiem na pewno- już jestem bogaty. Nie, nie śpię na forsie. Mam coś cenniejszego, przyjaciół którzy nie patrzą na mnie jak na ufoludka, z którymi mogę pogadać o wszystkim i wiem, że zrobią wszystko co w ich mocy- już zrobili.

2010-03-20 toja

Jesteś wielki...!!!!!!!!! Tak trzymaj.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz:

Obrazek Weryfikujacy

Ostatnie wpisy

Sponsorzy i patronaty:

Copyright © OcalicMarzenia.pl
Projekt i wykonanie: rzmota.com