Dostatnie życie ON cz.2

2009-02-16

Kontynuując myśl z tąd

Jak pisałem, zdążyłem, rozliczenia kosztów przebiegły sprawnie i wszystko wydawało by się piękne. Zastanawiam się jednak co jak będę potrzebował pomocy w zakupie czegoś nagle? Pewnie kredyt… a później nikt tych pieniędzy w najmniejszym stopniu mi nie zwróci. Warto wspomnieć o jeszcze jednym co pięknie obrazuje brak szacunku urzędników do petentów. W umowie mam świetny punkt który zakłada że jestem oszustem. Jaki? Dotyczy kontroli, stoi tam, że urzędnik wyznaczony ma prawo zawitać do mnie w dowolnie wybranym przez siebie terminie i nie musi się zapowiadać a ja muszę wpuścić go na oględziny. Co więcej kontrola jest nieunikniona i pewna. Jest 16 luty, minęło dwa miesiące, kontroli ani śladu. Jak coś się robi to chyba do końca, prawda?

Więc dalej o tym jak to opływam w pieniądze, jak pisałem jestem rencistą. ZUS do którego nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń wypłaca mi co miesiąc… i tu chwila pauzy dla zbudowania napięcia… napięcie wciąż rośnie… całe 477zł polskich do tego 153 zł od UM Kraków. I to by było tyle mojego bogactwa, a ja regularnie wydaje +/- 100zł na przedmioty określmy to [nietypowe] które są mi niezbędne a osobie z poza branży nic ich nazwy nie powiedzą. I tak za 520 zł opływam w luksusy, przypominam niezdolny do pracy co utrudnia zatrudnienie mnie w roli jaką ewentualnie mógł bym spełniać

Nie lękajcie się jednak, nie żyje w nędzy, utrzymują mnie rodzice, nie uśmiecha mi się to ale tak jest. W innej sytuacji, gdybym musiał utrzymać się sam, moja renta by wzrosła Niewinem o ile ale nie dowierzam ,że na tyle by sięgnąć po coś więcej niż hospicjum.

W przyszłych odcinku więcej o rozdawaniu pieniędzy, wtedy na celowniku auto.

Obiecuję będzie to jutro

2010-10-06 acha

a widzisz nieprawda, ja utrzymuję się bez pomocy rodziców też za taką kaskę, też niezdolna do pracy, ale pracuję, ale dobrze wemy, żę to wciąż za mało oj za mało hehe :)

Dodaj komentarz:

Obrazek Weryfikujacy

Ostatnie wpisy

Sponsorzy i patronaty:

Copyright © OcalicMarzenia.pl
Projekt i wykonanie: rzmota.com